Koulutuksen yhteystiedot

Oppilaitoksen yhteystiedot löydät tästä.

Opiskelijat noutavat kirjepostinsa kirjastosta. Postiosoite on

Opiskelija (nimi)
Pajulahdentie 167
15560 Nastola

Opiskelijoiden sähköpostit noudattavat muotoa: etunimi.sukunimi@edupajulahti.com

 

Koulun henkilöstö:

 

Marjukka Tiainen

Koulutusjohtaja

+358 44 7755 336

marjukka.tiainen@pajulahti.com

Hanna Barybina

Opintosihteeri nuorten koulutus, kirjastonhoitaja

+358 44 7755 394

hanna.barybina@pajulahti.com

Marja Gran

Opintosihteeri

oppisopimuskoulutus, aikuiskoulutus

+358 44 7755 395

marja.gran@pajulahti.com

Janne Lahtinen

Liikunnanopettaja, opintojen ohjaaja, valmentaja

LPT-koulutusohjelma

+358 44 7755 351

janne.lahtinen@pajulahti.com

Hanna Junes

Liikunnanopettaja

LPT-koulutusohjelma

+358 44 7755 331

hanna.junes@pajulahti.com

Janne Piitulainen

Liikunnanopettaja

+358 44 7755 329

janne.piitulainen@pajulahti.com

Jouni Sihvonen

Opettaja

Ft, HAT-koulutusohjelma

+358 44 7755 340

jouni.sihvonen@pajulahti.com

Katja Väisänen

Liikunnanopettaja

HAT-koulutusohjelma

+358 44 7755 339

katja.vaisanen@pajulahti.com

Katja Hautaniemi

Liikunnanopettaja

Averett University yhteistyö

+358 44 7755 332

katja.hautaniemi@pajulahti.com

Maria Anttila

Opettaja, Liikunnan ammattitutkinto, tutkintovastaava

LAT-koulutusohjelma

+358 44 7755 335

maria.anttila@pajulahti.com

Nina Tohkanen

Liikunnanopettaja

Liikunnanohjaaja AmO, työelämäyhteistyön koordinaattori

+358 44 7755 360

nina.tohkanen@pajulahti.com

Petri Sallinen

Liikunnanopettaja

Oppisopimuskoulutus

+358 44 7755 334

petri.sallinen@pajulahti.com

Riitu Samporanta

Liikunnanopettaja

Liikunnanohjaaja AMK, terveysliikunta

+358 44 7755 327

riitta.samporanta@pajulahti.com

Tanja Väisänen

Liikunnanopettaja

Terveyden edistäminen (KyAMK University of Applied Sciences)

+358 44 7755 361

tanja.vaisanen@pajulahti.com

Virpi Remahl

Liikunnanopettaja

LitM, soveltavan liikunnan asiantuntija

+358 44 7755 350

virpi.remahl@pajulahti.com