RYHMÄT

#KAIKKI KUNNOSSA

Pajulahdessa vierailee vuosittain satoja ryhmiä viettämässä liikunta- tai virkistyspäivillä. Joukossa on niin työyhteisöjä, yhdistyksiä kuin ystäväporukoitakin, ja edustettuina ovat kaikki ikäryhmät. Tarjonnassamme on myös monipuoliset palvelut luokkaretkiin ja leirikouluihin.


Riina Karhu

Myyntikoordinaattori

Yritystapahtumat ja kokoukset, ryhmien virkistys ja -tykypäivät

+358 44 7755 220

riina.karhu@pajulahti.com

Pirjo Tillonen

Myyntikoordinaattori

Yritystapahtumat ja kokoukset, ryhmien virkistys ja -tykypäivät (paikalla ma-to klo 10-15)

+358 44 7755 205

pirjo.tillonen@pajulahti.com

Elli Mavrouli

Myyntikoordinaattori

Yritystapahtumat ja kokoukset, ryhmien virkistys ja -tykypäivät

+358 44 7755 208

elli.mavrouli@pajulahti.com

Inka Niskanen

Myyntikoordinaattori

Vapaa-ajan liikuntalomat ja -kurssit sekä leirikoulut

+358 44 7755 203

inka.niskanen@pajulahti.com

Arja Pusila

Myyntikoordinaattori

Tuetut lomat, vapaa-ajan liikuntalomat ja -kurssit, leirikoulut

+358 44 7755 207

arja.pusila@pajulahti.com

Mira Puhlin

Myyntipäällikkö

Myynnin ja vastaanoton johto

+358 44 7755 201

mira.puhlin@pajulahti.com