RYHMÄT

#KAIKKI KUNNOSSA

Pajulahdessa vierailee vuosittain satoja ryhmiä viettämässä liikunta- tai virkistyspäivillä. Joukossa on niin työyhteisöjä, yhdistyksiä kuin ystäväporukoitakin, ja edustettuina ovat kaikki ikäryhmät. Tarjonnassamme on myös monipuoliset palvelut luokkaretkiin ja leirikouluihin.


Pirjo Tillonen

Myyntikoordinaattori

Yritystapahtumat ja kokoukset, ryhmien virkistys ja -tykypäivät

+358 44 7755 205

pirjo.tillonen@pajulahti.com

Raita Laaksonen

Myyntikoordinaattori

Yritystapahtumat ja kokoukset, ryhmien virkistys ja -tykypäivät

+358 44 7755 220

raita.laaksonen@pajulahti.com

Irina Ripatti

Myyntikoordinaattori

Yritystapahtumat ja kokoukset, ryhmien virkistys ja -tykypäivät

+358 44 7755 209

irina.ripatti@pajulahti.com

Arja Pusila

Myyntikoordinaattori

Tuetut lomat, vapaa-ajan liikuntalomat ja -kurssit, leirikoulut

+358 44 7755 207

arja.pusila@pajulahti.com

Inka Niskanen

Myyntikoordinaattori

Vapaa-ajan liikuntalomat ja -kurssit sekä leirikoulut

+358 44 7755 203

inka.niskanen@pajulahti.com

Mira Puhlin

Myyntipäällikkö

Myynnin ja vastaanoton johto

+358 44 7755 201

mira.puhlin@pajulahti.com